حتما برای شما هم پیش آمده و یا شاهد بودید که کودکان با دست هایی آلوده و کثیف به دیوار ها دست میزنند و یا به هر دلیلی دیوار های رنگ شده  به سرعت کثیف شده و یا به مرور زمان به دلیل استفاده از شعله گاز و بخاری و و یا بدتر از هر چیزی آلودگی هوا به سرعت رنگ دیوار را خراب خواهد کرد . و اگر به فکر تمیز کردن دیوار هستید حتما می دانید با کشیدن یک دستمال خشک و یا مرطوب بجای تمیز شدن حتی بد تر هم خواهد شد . این ها حقایقی بوده که هر فردی میداند حالا اگر باز هم شما می خواهید که منزل خود را برای فصل جدید رنگ آمیزی کنید باید بدانید که از شروع رنگ آمیزی تا پایان این پروسه حدودا برای یک منزل ۱۰۰ متری باید بیشتر از ۵ روز زمان بگذارید و البته باید بدانید که نیاز هست که تمام وسایل منزل را جمع کنید چون رنگ بدون شک در تمام منزل شما پاشیده خواهد شد. حالا از این ها هم که بگذریم  بوی رنگ و تینر و تا ۲ هفته همراه شما خواهد بود و عوارض آن نیز بیشمار و سرطان زا می باشد. و البته پس از اتمام رنگ آمیزی، در اکثر مواقع آنچه شما در تخیل و ذهن خود داشتید با آنچه از آب در می آید متفاوت خواهد بود.

اکثر افرادی که منزل خود را رنگ آمیزی می کنند بدون شک از مزایای کاغذ دیواری اطلاع ندارند و یا نگران هزینه های آن هستند.

حتما در مورد کاغذ دیواری قابل شستشو شنیده اید منظور از قابل شستشو بودن این است که شما می توانید با دستمال کاملا مرطوب لکه های روی کاغذ دیواری را پاک کنید پس این موضوع می تواند قطعا به شما کمک کند زیرا تنها دلیل افراد از رنگ آمیزی دیوار در اکثر مواقع کثیفی و زشتی دیوار می باشد.

پس شما دیگر نیازی به تعویض کاغذ دیواری ندارید مگر اینکه رنگ و مدل کاغذ دیواری دل شما را زده باشد.

نکته بعدی که شما هم از آن استقبال خواهید کرد این است که یک منزل ۱۰۰ متری حدودا ۱ روز تا ۲ روز زمان خواهد برد که به صورت کامل منزل شما کاغذ دیواری شود.

و البته دیگر نیاز به جمع کردن لوازم منزل هم نیست فقط کافیست که فرش و مبل و را از دیوار به اندازه ۵۰ سانت فاصله دهید و یک فضای ۲ متری برای قرار دادن ابزار کاغذ دیواری آماده کنید. نکته بعدی اینکه در نصب کاغذ دیواری هیچ محصول شمیایی و .. که بو نامطبوع و سرطان زا وجود داشته باشد نیست فقط با مقداری چسب چوب و آب کاغذ دیواری بر روی دیوار شما نصب میشود و در پایان روز هیچ اثری از آن نخواهد ماند.

حالا شما کدام را انتخاب می کنید؟؟

بدون شک کاغذ دیواری مقرون به صرفه تر بوده حتی اگر شما بخواهید کاغذ دیواری با قیمت ۲ برابر رنگ را انتخاب کنید زیرا دیگر سلامت شما به خطر نخواهد افتاد و حداقل ۲ برابر  عمر بیشتر را خواهد داشت.شما می توانید در سایت ما انواع کاغذ دیواری را مشاهده کنید البته نحوه محاسبه قیمت کاغذ دیواری به صورت رول بوده وبرای اطلاع از تعداد رول مورد نیاز به مقاله محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری مراجعه نمایید.